FOTOT: Nga pëshpërimat e Gaz Bardhit te qëndrimi stoik i Gridës, ja çfarë s’u pa në parlament

245192655_420162302813124_1804038825002646275_n.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me debate të forta mes opozitës dhe mazhorancës.

Më poshtë në galerinë tonë virtuale po përcjellim disa nga detajet e punimeve parlamentare. (TemA)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë