FOTOT: Politikë dhe modë në Kuvend

kuvend2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kuvendi është mbledhur për seancën e radhës këtë të enjte.

Përveç politikës, ajo që ra në sy ishte edhe veshja e deputetëve, veçanërisht atyre femra.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë