Home BOTA Franca, thirrje qytetarëve të saj në Iran: Largohuni sa më shpejt!

Franca, thirrje qytetarëve të saj në Iran: Largohuni sa më shpejt!

0
Franca, thirrje qytetarëve të saj në Iran: Largohuni sa më shpejt!

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ministria e Jashtme franceze u ka bërë thirrje qytetarëve të saj dhe atyre me shtetësi të dyfishtë që të largohen nga Irani sa më shpejt të jetë e mundur, duke thënë se ata janë në rrezik të arrestimeve të rastësishme. “Çdo shtetas francez, përfshirë ata me shtetësi të dyfishtë, është i ekspozuar ndaj një rreziku […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë