Home SHQIPERIA ‘Ftoj demokratët të marrin pjesë”/ Berisha zhvendos “Foltoren” në një tjetër qytet

‘Ftoj demokratët të marrin pjesë”/ Berisha zhvendos “Foltoren” në një tjetër qytet

0
‘Ftoj demokratët të marrin pjesë”/ Berisha zhvendos “Foltoren” në një tjetër qytet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar për mbledhjen e “Foltores” së radhës.

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se nëser do të mblidhen demokratët në Pallatin e Kulturës në Librazhd.

“Njoftim!Diten e premte, date 19 nentor, ora 17:00, ne Pallatin e Kultures ne Librazhd mbahet foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur. Ftoj demokratet dhe demokratët te marrin pjese.Vetem te bashkuar fitojme!”, shkruan Berisha.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë