Gazetari britanik trondit Kosoven: quan UÇK-në organizatë kriminale dhe Bill Clintonin vrasës

SUBSCRIBE PER ME SHUME VIDEO SI KJO https://www.youtube.com/channel/UCc3RjTolIhLLCu4wPnxTrjQ?sub_confirmation=1