Aktori i njohur dhe i dashur i publikut shqiptar, Gaz Paja u lidh ne martese me bukuroshen Ira Seferi ne Tarracen e Bashkise se Tiranes nga Erion Veliaj. Vete kryebashkiaku ka postuar sot disa foto nga kjo dite e vecante per ciftin duke i bashkangjitur edhe 3 keshilla per Gazin:

“Gazi, degjo vllain, 3 keshilla ke nga mua:

Dije se Fjalet kyc ne nje martese afatgjate jane kater: Ke t’drejte, faji im!

Asnjehere mos qesh me zgjedhjet e gruas tende, sepse ti je nje prej tyre!

Mos harro kurre, 1 Qershori s’eshte vetem festa e femijeve, por eshte pervjetori yt i marteses!

Te trashegoheni o vllai im, ju duam shume!”

Ne darken e 1 Qershorit Cifti beri dasmen madheshtori te organizuar nga Ami Event ku shumica ishin VIP-at e tv.