Një e moshuar, e moshës 78-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj në lagjen “Kogresi” të qytetit të Elbasanit.

 

Policia bën me dije se ajo jetonte e vetme dhe nga këqyrja paraprake nuk janë zbuluar shenja dhunë, ndërsa dyshohet se bëhet fjalë për vdekje natyrale.

“Elbasan /Informacion paraprakMë datë 14.07.2022, rreth orës 10:40, në lagjen “Kongresi” Elbasan, është gjetur e pajetë në banesën e saj, shtetasja L.M., 78 vjeçe, e cila jetonte e vetme.Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.”

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png