Gjendet e vdekur në banese ish-mësuesja nga Gjirokastra Lida Dako.

72-vjeçarja, dyshohet të ketë rreth një javë që ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale dhe sipas burimeve kishte nisur të dekompozohej.

Ngjarja ka ndodhur në lagje nr.3 të Sarandës.

Ajo jetonte e vetme pasi bashkëshorti i kishte ndërruar jetë disa vite më parë, ndërkohë që nga martesa nuk kishte fëmijë. Pritet ekspertiza mjeko-ligjore.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re