Një grua është gjetur e vdekur mëngjesin e sotëm.

Rreth orës 08:30, në Libohovë, pranë banesës së saj, është gjetur nga familjarët, e vetëvarur shtetasia Th. G., 52 vjeçe, i cila vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re