Një grua në Libohovë është është gjetur e vetëvarur mëngjesin e sotmën në banesën e saj.

 

Policia bën me dije se rreth orës 08:30, është gjetur nga familjarët, e vetëvarur shtetësja Th. G., 52 vjeçe, i cila vuante nga probleme të shëndetit mendor.

 

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re