Gjendet i pajetë një 47-vjeçar në Durrës, dyshimet e para

AMBULANCA.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës.

Një 47-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët në Manzë, ndërsa dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu.

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 17.10.2021, rreth orës 09:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë