Skip to content

Gjendet i pajetë një shtetas holandez në Sarandë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një shtetas holandez është gjetur i pajetë në qytetin e Sarandës ditën e sotme.

 

Policia bën me dije se ndërruar jetë, për shkaqe natyrale.

 

“Më datë 10.06.2022, në Sarandë, në ballkonin e banesë është gjetur i pajetë shtetasi hollandez J. W., 66 vjeç, banues në Sarandë. Nga të dhënat paraprake dyshohet se ky shtetas ka ndërruar jetë, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjeve“, njofton policia.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë