Skip to content

Gjendet i vdekur i moshuari në Divjakë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gjendet i vdekur një 75-vjecar ne nje fshat të Divjakes.

 

Policia beri te ditur se shtetasi me iniciale R.L,  u gjet pa shenja jete, rreth ores 09:50 ne fshatin Cerme Sektor.

 

 

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:50, në fshatin Çermë Shkumbin, Divjakë, është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasi R. L., 75 vjeç.

Grupi hetimor po kryen veprimet procedurale, vdekja dyshohet për shkaqe natyrale.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë