Skip to content

Gjendet i vdekur shtetasi hollandez banues në Sarandë, çfarë dyshohet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një shtetas hollandez është gjetur i pajetë në Sarandë. 66 vjeçari i cili ndodhej në Shqipëri si turist është gjetur në ballkonin e banesës së tij. Sipas policisë, dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Njoftimi i Plotë:

Më datë 10.06.2022, në Sarandë, në ballkonin e banesë është gjetur i pajetë shtetasi hollandez J. W., 66 vjeç, banues në Sarandë. Nga të dhënat paraprake dyshohet se ky shtetas ka ndryshuar jetë, për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjeve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë