Gjendet një granatë e pa shpërthyer në anë të rrugës Lezhë-Manati.

 

Granata u gjend nga punonjës të një firmë që mirëmban këtë segment rrugor dhe menjëherë është lajmëruar policia e Lezhës.

 

 

 

Posted Under:

Tagged:

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re