Skip to content

Gjendet një kufomë njeriu e dekompozuar në Kolonjë, policia nis hetimet

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mesditën e së shtunës është gjendur një kufomë njeriu mbi fshatin Kreshovë të Kolonjës.

Sipas njoftimi të policisë trupi i dekompozuar i seksit mashkull është gjetur nga dy barinj të zonës. Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë Kolonjë:

Më datë 11.06.2022, rreth orës 14:00, jemi njoftuar se mbi fshatin Kreshovë, Kolonjë, në afërsi të piramidës nr. 4, dy barinj të zonës, kanë konstatuar një kufomë njeriu të seksit mashkull, të dekompozuar.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e kufomës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë