Gjendet një mjet pa targa i djegu, Policia në kërkim të pronarit

auto_veture-e-djegur-zjarr-780x439-1-600x3601579423678-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një makinë është gjetur e djegur ditën e sotme në fshatin Frakull të Fierit.

Bëhet fjalë për një automjet tip “Volkswagen” pa targa. Policia thotë se po punohet për identifikimin e pronësisë së mjetit dhe përcaktimin e shkakut të djegies së këtij automjeti.

“Në fshatin Frakull, Fier, është gjetur i djegur plotësisht një automjet tip “Volkwsagen”, pa targa. U kryen veprimet hetimore dhe po punohet për identifikimin e pronësisë së mjetit dhe përcaktimin e shkakut të djegies së këtij automjeti”, njoftoi Policia.

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë