Skip to content

Gjendet një person i varur me litarë tek varrezat e Sharrës

  • 23/05/2018

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një person është gjetur i varur me litar pranë varrezave të Sharrës në Tiranë.

 

Ende nuk detaje të tjera mbi rrethanat e ngjarjes dhe identitetin e viktimës por informacioni mbi viktimen eshte marre nga policia rreth ores 12:00..

Vijon…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë