Një 63 vjeçar është gjetur i pajetë në një stan të malit Shashicë të Vlorës. Sipas njoftimit zyrtar të policisë shtetasi G.Xh, 63 vjeç, është konstatuar i pajetë dhe është zbuluar nga pronari i stanit, shtetasi A.Z.

Njoftimi i Plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 11.05.2022, në një stan, në malin Shashicë, është gjetur nga shtetasi A. Z., pronari i stanit ku ishte punësuar, pa shenja jete shtetasi G. Xh., 63 vjeç,banues në Kaninë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re