Skip to content

Gjendet një trup i pajetë në rrjedhën e lumit Vjosa ne Përmet, identifikohet viktima (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një trup i pajetë është gjendur në rrjedhën e lumit Vojsa në Përmet.

Burimet e “Fax News” bëjnë me dije se viktima identifikohet si Agim Pelushi, 55 vjeç, një emigrant që jetonte dhe punonte në Greqi i cili sapo ishte divorcuar.

Menjëherë policia ka shkuar në vendngjarje për të nxjerre nga rrjedha e lumit trupin e pajetë.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë