Gjendet pajetë një shtetas 80-vjeçar në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat.

Shtetasi u identifikua nga Policia si Abaz Metaj dhe nga verifikimet paraprake mendohet se temperaturat e larta dhe mosha mund të kenë shkaktuar arrest kardiak.
Trupi po dërgohet në morgun e spitalit, për ekzaminimet ligjore.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re