Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një shtetas i huaj është gjetur pa shenja jete në një zonë në dalje të Koplikut. Gazetari i ABC News, Simon Shkreli raporton se trupi i viktimës gjendet pranë një pallati 3-katësh në dalje të qytetit.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

Mësohet se një qytetar ka konstatuar trupin pa jetë dhe ka njoftuar policinë. Pritet ardhja e specialistëve nga Shkodra për të zbardhur ngjarjen.

Vijon…

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re