GJKKO lë në burg Artur Ballën dhe Bledar Lilon për pastrimin e miliona eurove, Rezart Taçi vijon të jetë në kërkim ndërkombëtar

rezart-taci-1.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gjykata e Posaçme la në fuqi masat e sigurisë “Arrest në burg” për Artur Ballën dhe Bledar Lilon, të vënë në pranga dy ditë më parë si të përfshirë në skemën e pastrimit të parave bashkë me biznesmenin e hidrokarbureve Rezart Taçi.

Ky i fundit në kërkim ndërkombëtar për të njëjtat akuza në kuadër të grupit kriminal.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë