Skip to content

Goditi me sende të forta bashkëfshatarin e tij, arrestohet ish-drejtori në Mirditë (EMRI)

  • 16/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

U përfshi në një konflikt me nje bashkëfshatar të tij në zonën e Fanit në Mirditë.

Arrestohet ish-drejtori i OSHEE në Mirditë Altin Nikolli. Ndaj Nikollit është vendosur masa e sigurisë arrest në burg nga gjykata e Lezhës për veprën penale plagosje e rëndë me dashje.

Ai ka goditur me sende te forta bashkëfshatarin e tij, duke e lënë të plagosur rëndë dhe pas veprimeve hetimore ka rezultuar se ai ishte autor i ngjarjes, ndaj është lëshuar dhe urdhër ndalimi.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë