Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

ELBASAN- Një 49-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga pasi një natë më parë goditi me thikë vëllain e tij.

Policia thotë se sherri mes vëllezërve ka ndodhur për motive të dobëta.

Aktualisht i plagosuri ndodhet i shtruar në spital dhe sipas burimeve është jashtë rrezikut për jetën.

Autori i dyshuar pas arrestimit do të përballet me drejtësinë./

 

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re