Një 53 vjeçar në Durrës ka rënë pre e grabitjes.

 

Sipas policisë, shtetasi me iniciale P.B ka bërë në denoncim në polici, ku shprehet se grabitësit i kanë marrëbizhuteri të ndryshme dhe një shumë parash.

 

“Në Komisariatin e Policisë Durrës kallëzon shtetasi P. B., 53 vjeç, banues në Durrës, se persona të paidentifikuar i kanë vjedhur banesën, ku kanë marrë bizhuteri të ndryshme dhe një shumë parash. Vijon puna nga ana e strukturave të Policisë, për kapjen e autorit/ëve dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re