Home SHQIPERIA Grabitet karburanti në Vlorë

Grabitet karburanti në Vlorë

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një pikë karburanti në Vlorë është grabitur në orët e para të mëngjesit te së martës. Ngjarja ndodhi rreth orës 05:15 në fshatin Qishbardhë, ku dy persona të maskuar dhe të armatosur i kanë marrë me forcë paratë punonjësit të pikës së karburantit.
 
Sipas policisë, nen kërcënimin e armës, dy grabitësit kane marrë 35 mijë lekë. Nuk ka ende asnjë gjurme te grabitësve, por policia ka ngritur pika të shumta kontrolli për kapjen e autorëve. Ndërkohë janë sekuestruar edhe pamjet e kamerave te sigurisë.
 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë