Publikohen momentet e arrestimit të 3 shtetasve që dyshohet si autorë të grabitjes së bankës në koplik.

Në pamjet e publikuara nga policia shfaqet dhe momenti kur efektivi nxjerr nga uji armën kallashnikov që është përdorur gjatë grabitjes nga autorët.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re