“Arrest me burg” nga gjykata e shkalles se pare Shkoder per Bekim Gurra, Admir Shaba dhe Armir Shaba, te dyshuar per grabitjen e bankes ne Koplik.

Armir Shaba dhe Admir Shaba kane mohuar akuzat ndaj tyre, ndersa Bekim Gurra nuk ka folur gjate mases se sigurise duke u perfaqesuar nga avokati i tij Ndue Pjetra.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re