Home POLITIKA “Grida shkatërroi familjen”, Mero Baze ironizon Evi Kokalarin: Mjerë shoku Enver çfarë ka lënë pas në fis

“Grida shkatërroi familjen”, Mero Baze ironizon Evi Kokalarin: Mjerë shoku Enver çfarë ka lënë pas në fis

0
“Grida shkatërroi familjen”, Mero Baze ironizon Evi Kokalarin: Mjerë shoku Enver çfarë ka lënë pas në fis

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mero Baze ka ironizuar deklaratat e emigrantes Evi Kokalari e cila është kthyer në Shqipëri për të sulmuar të gjithë kritikët e Sali Berishës.

Gazetari dhe botuesi i gazetës “TemA” ka publikuar një pasazh nga përbaltja që Kokalari i ka bërë Grida Dumës, ku ndër të tjera nënvizon:

“Babai vet kushëriri i Enver Hoxhës, gjithë jetën komunist, vet e martuar me grek të SHBA që në parim është sekti më antishqiptarë, e divorcuar për halle të veta dhe i është mbush mendja që është konservatore nacionaliste madje dhe antikomuniste. Mjerë shoku Enver çfarë ka lënë pas në fis”,
ironizon Baze. (TemA)

May be an image of 2 people and text that says '14:13 57% Evi Kokalari: Grida Duma shkatërroi familjen, nuk soditet nẽ livadhet e botes Posted on 17 Nëntor, 2021 22:20 by in Aktualitet, Kryesore, Politika with 27 Comments Share this... f'

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë