Gruaja 42-vjeçare hidhet nga kati i tretë i pallatit në Tiranë, gjendja e saj… (Detaje)

ambulance-e1499884288751-780x439-770x433-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mëngjesin e sotëm rreth orës 05:50, në vendin e quajtur “Ardeno”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, shtetasja D. P., 42 vjeçe, e cila ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë