Një 40 vjeçare është hedhur nga shkallët e katit të tretë të pallatit nr 6 në lagjen Gafurr Muço.

 

Sipas mjekëve të spitalit të Lushnjes që e kanë nën kujdes nuk është në gjendje të rëndë dhe nuk i rrezikohet jeta.

 

Në deklarimin që i ka dhënë oficerëve te policisë gjyqësore ka thënë që u hodha nga shkallët e katit të tretë.

 

Krahas kujdesit mjekësor policia po pyet dhe familjarët për rrethanat në të cilat ndodhi ngjarja.Dyshohet se 40 vjeçarja e ka bërë veprimin në gjëndje depresioni.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re