Skip to content

Gruas i ikën burri nga shtëpia, bën denoncimin në policinë e Tiranës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një grua ka denoncuar zhdukjen e bashkëshortit të saj në poliicinë e Tiranës.

Më datë 18.04.2022, shtetasja E. A., 36 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi 35 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë