Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Aktivistët e “Lëvizjes Bashkë” kanë pritur në hyrje të kuvendit deputetët dhe ministrat, të cilët këtë të enjte pritet të votojnë pro rritjes së pagave, duke nisur nga vetja.

 

Në hyrje të Parlamentit është shfaqur edhe ish.zëvëndëskryeministri, Arben Ahmetaj, i cili është përballur me protestuesit.

 

Këta të fundit e kanë pritur me thirrjet “hajdut”, ndrësa i kanë hedhur para të falsifikuara duke e ndjekur deri në hyrje të Kuvendit.

 

Nga ana tjetër, Ahmetaj është përpjekur të evitojë protestuesit.

 

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re