Një 60-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëhedhur nga pallati ku banonte.

Policia njofton zyrtarisht se rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse 60-vjeçari ka shfaqur më herët probleme me depresionin, dhe as nëse jetonte i vetëm në banesë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb