Policia amerikane ka nisur një operacion të gjerë kërkimi për një të burgosur të arratisur, i cili akuzohet për vrasje, por edhe për një gardiane të zhdukur bashkë me të. Casey White dhe efektivja Vicki White u panë për herë të fundit të premten janë mëngjes në zyrën e Sherifit në Lauderdale, Alabama. Gardianja tha …

/faxweb