Një ngjarje e rëndë ka tronditur ishullin grek Kythira.

Mediat greke raportojnë se në një parking është gjetur trupi i pajetë dhe i djegur thuajse plotësisht i një gruaje rreth 60 vjeçe, pronare e një dyqani në zonë.
Sipas dëshmisë së vajzës dhe burrit të saj, ajo kohët e fundit ka pasur probleme pronësie me familjarë të saj, por ende nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj ngjarjeje.

Policia po heton në dy pista, atë të vrasjes dhe vetëvrasjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re