Home SHQIPERIA Humb ‘gjurmët’ 36 vjeçari në Tiranë, i vëllai alarmon policinë

Humb ‘gjurmët’ 36 vjeçari në Tiranë, i vëllai alarmon policinë

0
Humb ‘gjurmët’ 36 vjeçari në Tiranë, i vëllai alarmon policinë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Më datë 19.04.2022, shtetasi A. M., 44 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vëllai i tij, shtetasi I. M., 36 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë