Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Një 55-vjeçar humbi  jetën sot në Vlorë pas një konflikti me dy personave në ambientet e një kancelarie.

 

Ngjarja ndodhi ne lagjen “Hajro Çakërri”, prane Gjykatës së Shkallës së Parë  ku Armando Meshau pasi u godit me grusht përplasi kokën në dysheme dhe humbi jetën.

 

Meshau ka qenë në një pikë interneti për të printuar dokumenta dhe sipas burimeve ka nisur të konfliktohet me një person tjetër që ka qenë dhe ai po në ambientet e kancelarisë.

 

Debati ka agravuar më pas deri në  dhunë fizike  ku shkaku ka qenë një banesë, pasi Meshau i ka thënë personit me të cilin debatonte  ‘se nuk ke për ta marrë apartamantin’ ndërkohë që ky i fundit e ka qëlluar dy herë me grusht duke e rrëzuar. 55-vjeçari Meshau është ndërtues.

 

Ndërkohë policia ka sekuestruar të gjitha pamjet nga kamerat e sigurisë  së kancelarisë për të zbardhur dinamikën e ngjarjes.

 

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re