Skip to content

I akuzuar për trafik droge, nesër GJKKO komunikon masën e sigurisë për ish truprojën e Saimir Tahirit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Hekuran Marku, ish truproja e Saimir Tahirit i akuzuar për trafik droge në kuader të grupit të strukturuar kriminal ditën e nesërme do përballet me akuzat. Pas ekstradimit nga Gjermania ish truproja i Tahirit do të përballet dhe do të njihet me masën e sigurisë në gjykatën e Posacme. Nesër ne orën 9:30 atij do ti komunikobet edhe masa e caktuar në mungesë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë