Gjykata e Lezhës ka dhënë sot masën e sigurisë pa afat për Edmond Përdodën, i akuzuar për vrasjen e dyfishtë në Lezhë.

Përdoda që ra në prangat e policisë të premten e kaluar akuzohet për vrasjen Preng Simonit dhe Kol Murranit në Lalm të Lezhës.

Më herët në lidhje me ngjarjen policia ka arrestuar edhe vëllain e tij Aleksander Përdoda.
vijon

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb