Djali i një biznesmeni ka bere një video ku shfaqet duke larë gomat e makinës së tij me shampanjë. Makina në fjalë, që kushton mbi 200.000 paund, është larë me shampanjat më të shtrenjta, Moet and chandon dhe Cristal.

25-vjeçari, djali i biznesmenit rumun, në videon e ilustruar në llogarinë e tij të “Tik Tok” ka thënë se donte të eksperimentonte se cila shampanjë ishte më e mirë për të pastruar gomat e makinës.


Previous articleA do te kemi nje izolim total te Italise, flet eksperti: Pritet qe ne 2-3 jave te kemi nje..

loading...