I kapi Xhelal Mziu ‘me presh në dorë’ para 25 prillit, merret vendimi për Denis Xholin  dhe Albjon Cekun

maqellare-756x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Xhelal Mziu duke monitoruar ekspertet e policise qe numeronin parate e gjetura ne makinen e Denis Xholit dhe Albon Cekjat.

Denis Xholi dhe Albjon Ceku janë dënuar me nga një vit burg për korrupsion aktiv në zgjedhje. Bëhet fjalë për zgjedhejt e 25 prillit, ku ata u kapën duke blerë vota në qarkun e Dibrës. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë