“A dëgjuat ndonjë argument veç fjalëve, ja kalon edhe Gim Gjuzit! Bota fillon me mua dhe ligjet janë për të tjerët ky është parimi i Ramës, e dini ju kush është fondacion shqiptaro amerikan se bota është krijuar me këtë. Ne e dimë shumë mirë këtë fondacion është krijuar në 93’. I rrjedhur je ti sepse do ta them ku ke vjedhur. Që në 93’ përpiqeshin të merrnin fondacionin nuk kamnë gurë pa lëvizur, është skemë për të nxjerrë lek për vete”, tha Edmond Sapho.

Ndërhyn Lindita Nikolla: Ka mbaruar koha, vetëm dy minuta janë për replikë.

Spaho: Me lejoni pra se kam minuta…

Ndërhyn Rama i cili futet “mik” dhe i bën kërkesën Nikollës: Leje edhe pak të flasë!

Nikolla i përgjigjet: E kemi me kohën e kufizuar…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re