“I lumtur të ribashkohem me miqtë tanë të përbashkët”, Alex Soros publikon foton me Albin kurtin dhe bashkëshorten e tij

kurti-4.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mbishkrimi në foton e postuar nga Alex Soros

“I lumtur të takoj kryeministrin e Kosovës Albin Kurti në Paris në Forumin e Paqes në Paris dhe të kemi një ribashkim të këndshëm me miqtë tanë të përbashkëta prej shumë kohësh Laura Silber dhe ekonomistin fitues të çmimit Nobel, Joseph Stiglitz!”, shkruan Alex Soros. Kurti mban para vetes librin e Stiglitz “Great Divide”.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë