I merrte para pacientëve, procedohet mjekja gjinekologe në spitalin e Beratit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një mjeke gjinekologe  në spitalin rajonal të Beratit është proceduar penalisht pasi është zbuluar se i merrte para pacientëve . Mjekja gjinekologe E.Sh gjatë gjatë kryerjes së vizitave dhe operacioneve të lindjes, merrte vlera monetare nga familjarët e shtetaseve që i nënshtroheshin operacionit për të kryer lindjen. Uniformat blu gjithashtu bëjnë me dije se u […]

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë