Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Bërxullë, ku humbi jetën një i mitur.

Drejtuesi i një prej automjeteve, konrketisht tip “Toyota”, ishte në gjendje të dehur në momentin e aksidentit.

Nga përplasja automjeti tip “Toyota” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me murin e një lokali duke aksidentuar të mitur 9-vjeçar.

I mituri nga dëmtimet e marra ka ndërruar jetë në vendngjarje./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re