Skip to content

I mori jetën kamarierit në Elbasan, policia ndalon makinat luksoze për të kapur Erjon Llapushin (VIDEO)

  • 19/10/2021

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Dy automjete një Audi dhe një Porche janë ndaluar nga policia Elbasanit në unazën kryesore të këtij qyteti në aksin Elbasan Librazhd , ndërsa mjetet vinin nga Pogradeci.

Blutë kishin marrë informacion se në dy automjetet udhëtonte i shumë kërkuari qe i mori jetën kamarierit Gazment Kurmaku, por pas verifikimit rezultoi se i shume kerkuari nuk ishte ne asnjerin nga mjetet e shoqwruar nga policia e Elbasanit.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë