Skip to content

I ngacmoi të dashurën/ Sherr me gurë e shkopinj mes italianëve dhe shqiptarëve

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një sherr mes italianëve dhe shqiptarëve në zonën e Casertës ka përfunduar me 4 të arrestuar.

 

Sipas medieve italiane, një 36-vjeçar italian i ka  ngacmuar të dashurën 21-vjeçarit shqiptar duke bërë që ata të përleshën me çka mundën, gurë dhe shkopinjë.

 

Karabinierët arritën me vështirësi t’i bllokonin.

 

Dy shqiptarët dhe dy italianët u arrestuan dhe janë në pritje të gjykimit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë