I përmendën Berishën/ Rama ‘acarohet’ në studio: Unë s’jam doktori, atë që them e bëj!

rama-10.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Edi Rama: Si fillim niset projekti, pasi ka disa skenare projekti. Ne jemi dhe në process për një vepër të madhe hidrike dhe më pas ne jemi vend sovran përsa i përket prodhimit dhe eksportit të energjisë elektrike. Brenda 2030-s.

Andi Tela: Po ç’të bëjmë në 2022 që rriten çmimet

Edi Rama: Brenda 2030 jemi vend sovran, jo për fuqinë bërthamore

Armand ShkulakU: Ja pra kështu thoshte dhe doktori

Edi Rama: Unë s’jam doktori, ka një dallim të madh mes meje dhe doktorit, se unë atë që them e bëj, dhe të gjitha këto që them do bëhen. 7.7 ishte fasha e doktorit, meqë më krahsoni me doktorin.

Armand Shkullaku: Jo, jo s’bëj krahasime, jeni shumë larg

Edi Rama: Nuk diskutohet.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë